Hlasová pošta

Hlasová pošta je obdoba telefonního záznamníku (nejsou a nebudou podporovány analogové telefonní záznamníky). Tento systém je k dispozici pro uživatele všech poboček v síti telefonních ústředen VŠE, může ukládat Vaše zprávy podobně jako telefonní záznamník (vzkazy si můžete přehrát zavoláním na speciání telefonní číslo, lze nastavit upozornění na novou zprávu e-mailem) nebo Vám může vzkazy v digitální podobě (jako audionahrávku) odeslat na e-mail (v takovém případě se zprávy neukládají v systému hlasové pošty).

Hlasová pošta může být zřízena na digitálních i analogových telefonech. Na digitálních telefonech při nové zprávě bliká tlačítko „Schránka“, na analogových telefonech se po zvednutí sluchátka ozve informace o existenci zprávy ve schránce.

Volání do schránky hlasové pošty (vyzvedávání zpráv, nastavování schránky, přesměrování do schránky):

Parametry schránky hlasové pošty

Při zřízení schránky je nastaveno přesměrování hovorů do schránky po pěti zazvoněních a přednastaven cíl pevného přesměrování, tj. uživatel si může aktivovat okamžité přesměrování hovorů do schránky zadáním posloupnosti *42 (pokud si nezměnil cíl pevného přesměrování). Toto přesměrování lze ukončit pomocí kombinace #44.


Copyright (C) 2000 - 2018 University of Economics in Prague
Translate »