Návod k instalaci PC klienta

• Ke sledování televize je nutné být připojen k internetové síti pomocí kabelu (eduroam nestačí).
  • Program pro sledování IPTV najdete po přihlášení na stránkách netreg.vse.cz (Na školních počítačích ho můžete najít v síťových instalacích)
  • Klikněte na odkaz ke stažení, který byl součástí obdrženého emailu a stáhněte program.
  • Stažený program nainstalujte.
  • Po dokončení instalace spusťte program pomocí ikony na ploše (iptv_pc_client) nebo přes START -> Všechny programy -> NetUp -> IPTV PC Client 1.8 -> iptv_pc_client
  • Po zapnutí programu vyskočí aktivační okno.

• Vložte Vámi přidělený kód, který byl součástí obdrženého emailu.
  • Pokud jste si kód doposud nevygenerovali, je třeba tento krok provést po přihlášení na stránce https://netreg.vse.cz/iptv . Následně můžete navázat na předchozí krok.

• Klikněte na OK. Pokuď jste zadali kód špatně objeví se hláška „Illegal operation“. Pokud jste z jakéhokoliv důvodu nevyplnili aktivační kód a „vykřížkovali“ aktivaci. Program se sice spustí, ale nebude k dispozici žádná programová nabídka. V tomto případě program vypněte a znovu zapněte a prověďte řádnou aktivaci.
  • Po aktivaci (nebo v průběhu), muže vyskočit hláška brány firewall, ve které je nutné program povolit. Klikněte na Odblokovat (Windows XP) nebo Povolit přístup (Windows 7).
  • Windows XP
    Windows 7
  • Zobrazí se nabídka programů.

• Dvojklikem na požadovaný kanál se kanál spustí (tato operace může trvat několik sekund). V případě, že se požadovaný kanál nezobrazí, nejste připojeni k internetové síti VŠE pomocí kabelu nebo je kanál dočasně nedostupný (případně můžete zkusit kanál otevřít znovu).

• Gratulujeme, úspěšně jste nainstalovali program na sledování televize.